Реєстрація

Реєстрація почалася в неділю 1 березня 2020 р. в 00.00 год.

Правила реєстрації.

 1. Всі листи від організаторів будуть надсилатися з адреси dniprotango@gmail.com. Просимо внести цю адресу в список довірених, щоб вони не потрапили в спам.
 2. Вартість пакету при оплаті до 1 травня 50 євро (або в гривні по курсу НБУ на день оплати), після 1 травня 60 євро. До пакету включено: 5 мілонг, одна з них в ресторані, суботня танцювальна вечірка (дископаті), чай, кава, вода, солодощі, фрукти, суп та снеки (під час нічних мілонг) та частування від турецьких друзів під час суботньої нічної мілонги.
 3. Реєстрація неможлива тільки на одну або дві мілонги, а можлива тільки на пакет мілонг (окремо можна придбати мілонгу в ресторані в неділю 12 липня (ціна на цю мілонгу 10 євро) та нічну недільну мілонгу (15 євро), реєстрація на вказані мілонги не потрібна, оплата на вході).
 4. Ми намагаємося зробити так, щоб серед учасників марафону було якомога більше представників різних країн та міст України (тобто ми не будемо автоматично приймати заявки на реєстрацію тих, хто заповнив форму першим).
 5. Ми віддаємо перевагу реєстрації в парі, але вона НЕ Є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ. Ви можете реєструватися як в парі, так і індивідуально.
 6. Просимо поставитися з розумінням, якщо при досягненні граничної кількості учасників одної статі ми будемо вимушені занести інших до листка очікування.
 7. За умови реєстрації в парі ОБИДВА партнери повинні заповнити реєстраційну форму, вказавши в розділі, що стосується партнера/партнерки, відповідну інформацію.
 8. Після заповнення та відправлення Вами реєстраційної форми організатори сповістять Вас про її отримання. Зауважуємо, що цей електронний лист не вважається підтвердженням Вашої участі у заході. Протягом двох тижнів після отримання Вашої реєстраційної форми ми проінформуємо Вас про схвалення Вашої заявки (з інформацією про способи оплати участі в заході) або занесенні до листка очікування (організатори не коментують причини можливого занесення заявки до листка очікування). Протягом 10 днів Ви повинні оплатити свою участь в заході, інакше Ваша заявка буде перенесена в листок очікування.
 9. Після отримання оплати організатори надсилають лист з остаточним підтвердженням Вашої участі. У випадку парної реєстрації лист-підтвердження надсилається після отримання оплати від обох учасників.
 10. Сплачена участь в заході не може бути передана іншій особі без погодження з організаторами.
 11. У випадку відміни участі з ініціативи учасника повернення коштів НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО. В цьому випадку організатори спробують допомогти Вам зв’язатися з конкретним учасником з листка очікування, який може компенсувати Вам вартість участі у заході, але ми не гарантуємо, що зможемо знайти заміну.
 12. Просимо Вас робити бронювання для подорожі (готель, квитки і т. ін.) тільки після того, як Ви отримали повідомлення, що Ваша оплата нами отримана і Ви зареєстровані.

Після згоди з умовами реєстрації Ви зможете заповнити реєстраційну анкету.

До зустрічі на Dnipro Tango Weekend – 2020!
- немає
- не споживаю свинину
- я вегетаріанець
- я веган
- інше

- банківською картою в гривнах
- банківською картою в євро
- через організатора групи
- особисто організатору
- інший спосіб


- в парі
- індивідуально

- як партнер (лідер)
- як партнерка (фолловер)