Наше місто

Дніпро - місто, що вабить своєю сучасністю та простором. Кожен знайде в ньому щось особливе і цікаве для себе. Якщо ви мрієте побачити сучасний мегаполіс, де життя вирує вдень і вночі, але завжди можна зупинитися, щоб просто посидіти за філiжанкою кави на березі річки, тоді вам до Дніпра! Це динамічне, але зовсім юне місто, адже йому лише 250 років.

Дніпро - перше місто в Україні, яке зачаровує гостей сучасною, а не стародавньою архітектурою. Старовинні будинки, церкви та різноманітні історичні пам’ятки тут, звичайно, є, але сюди треба їхати саме за сучасністю. Тому, якщо ви ще не були в Дніпрі, - плануйте подорож до нашого міста, щоб пізнати його дух зсередини.

Гордість міста – дніпровська набережна, яка є найдовшою в Європі. Посередині набережної розташувався великий зелений бульвар, а вся вона прикрашена десятками скульптур, пам'ятників, кафе та ресторанів. Особливо казковою вона виглядає у вечірній час, адже з неї відкривається чарівна панорама нічного Дніпра та вид на світломузичний фонтан "Білий лебідь". Він дійсно нагадує лебедя, який повертається та махає своїми водяними крилами.

Найромантичніше місце в Дніпрі - Монастирський острів. Це не просто великий парк або зона відпочинку, це надзвичайна місцевість, овіяна міфами та легендами. Тут розташовані білосніжна Миколаївська церква, найбільший в Україні пам'ятник Тарасу Шевченку, водоспад "Поріг ревучий". Він має 17 метрів висоти та майже 20 ширини і спадає, переливаючись на сонці, по скелях в Дніпро.

Ще одне місце, яке обов’язково вас зачарує, – це неймовірно красивий Катеринославський бульвар. У вечірній час вогні вітрин і ліхтарів надають йому особливої атмосфери та європейського шарму. Неофіційна назва бульвару - "Новий Арбат", а головна його прикраса - фонтани, бруківка та кам'яні лави. На одній з таких лавок розташована загадкова скульптура Бізнесмена. Якщо потерти сигарету в руці того чоловіка, то гроші у вас ніколи не закінчаться, а якщо сісти йому на коліна – то знак до щасливого швидкого весілля!

Якщо ви приїдете раніше, або затримаєтеся в Дніпрі, то обов'язково відвідайте хоча б один з дніпровських музеїв. Так, якщо вас цікавить історія нашого міста в деталях, вам до Дніпровського національного історичного музею. Якщо ви віддаєте перевагу мистецтву – до вашої уваги Художній музей (тут зберігається велика кількість унікальних українських ікон) та Музей українського живопису. Якщо вас приваблює техніка – то завітайте до Національного аерокосмічного музею (це єдиний в Україні музей ракетно-космічної техніки) та до технічного музею «Машини часу».

Також у Дніпрі знаходиться єдиний в Україні музей АТО, експонати якого всі без винятку буди привезені з зони воєнного конфлікту, який триває і понині.

Ще одне місце, яке заслуговує на вашу увагу – Центр «Менора». Це один з найбільших у світі єврейський комплекс. Він складається з семи веж, найвища з яких сягає 77 метрів. Основне завдання "Менори" – відродження єврейської громади в Дніпрі, загалом по Україні, а також підтримка ідеї толерантності до різних національностей. Найпопулярнішим місцем центру є оглядовий майданчик, який розташований на рівні 17 поверху. Його можна відвідати під час екскурсії.

Ну, а якщо вам захочеться просто відпочити від повсякденних турбот і знайти заспокійливу літню прохолоду серед спекотного літнього міста – гайда до наших парків!

Парк Тараса Шевченка, Лазаря Глоби, Юрій Гагаріна, яхт-клуб «Січ» та відкритий нещодавно парк відпочинку «Прибережний» - це не тільки чудові краєвиди, це зелені куточки насолоди та релаксу!

Про багато зі згаданих місць Дніпра, і не тільки, ви дізнаєтесь більш детально під час оглядової екскурсії містом, яку заплановано на суботу 11 липня! Приєднуйтесь до нас! Ми маємо надію, що ви покохаєте Дніпро так, як любимо його ми!